0

Otwarcie nowego roku formacyjnego ŚMK

W weekend 13-15 października 2017 oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok formacji ŚMK. Tematem przewodnim było „powołanie”, które staliśmy się zgłębić zarówno w trakcie katechezy O Combonim z Ojcem Maćkiem, jak również w czasie analizy fragmentu Pisma Św. z siostrą Joanną.

Mogliśmy też wysłuchać opowieści uczestników tegorocznego doświadczenia misyjnego w Kolumbii oraz wziąć udział w warsztatach mających na celu pomoc w rozeznawaniu powołania.

Wraz z nowym rokiem nastąpiło też kilka zmian. Doszły nowe tematy, które będą omawiane w ciągu najbliższych miesięcy, nowe inicjatywy i akcje misyjne.

Na dobry początek roku wybraliśmy też nowa grupę koordynującą. „Szefem” została Krysia Tarnawska, wieloletni ekonom grupy, zaś jej dotychczasową funkcję objęła Agnieszka Pydyn. Brat Tomek w dalszym ciągu jest naszym opiekunem Nowej grupie życzymy powodzenia a już teraz zapraszamy na spotkanie listopadowe!
IMG_0339

IMG_0332

IMG_0319

IMG_0315

IMG_0307

IMG_0266

IMG_0276

IMG_0290

IMG_0296

Zostaw odpowiedź

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>