Raporty z misjii

Raporty z misjii

Pięcioro świeckich, trzy kraje. Dużo odwagi, zapału misyjnego, rozpoznawanie powołania. Animacje misyjne, comiesięczne spotkania w Krakowie, wyjazd na wakacyjne doświadczenie misyjne. Potem uroczyste wstąpienie do ruchu Świeckich Misjonarzy Kombonianów, w końcu wyjazd do Afryki. Najpierw nauka angielskiego, francuskiego, portugalskiego. Potem języków lokalnych: amharskiego z alfabetem składającym się z 200 znaków, sango, jednego z 43 języków Bantu w Mozambiku.

Magda znajduje się obecnie w  Etiopii, gdzie pracuje z dziećmi i młodzieżą w miejscowości Awassa. Również w Etiopii swoją misję odbywać będą Adela i Tobiasz, którzy w styczniu 2017 roku wyjechali na 3-miesięczny kurs językowy do Addis Abeby. Kasia pracuje  w szkole zawodowej oraz w znajdującym się przy szkole internacie, prowadzonym przez ojców kombonianówdo Mozambiku. Ania znajduje się w  Republice Środkowej Afryki, gdzie pomaga w administracji lokalnego szpitala.

I Ty możesz włączyć się w pracę misyjną Kasi, Magdy, Ani oraz Adeli i Tobiasza!
Jeśli chcesz otrzymywać listy misyjne od Świeckich Misjonarzy Kombonianów, a jednocześnie wesprzeć finansowo ich misję, możesz zaprenumerować ich raporty misyjne. Wystarczy że podasz nam swój adres pocztowy poprzez jeden z poniższych formularzy:

Link do deklaracji Ania/Kasia/Madzia

Link do deklaracji Adela i Tobiasz

a co 3 miesiące będziesz otrzymywać tradycyjną pocztą relację z ich pracy misyjnej w Afryce opatrzoną zdjęciami.
Wpłat prosimy dokonywać na konto: 84 1050 1445 1000 0090 8005 9893

Misjonarze Kombonianie, ul. Skośna 4, 30-383 KRAKÓW

KONIECZNIE z dopiskiem:

RAPORTY-KASIA / RAPORTY-MAGDA / RAPORTY-ANIA / RAPORTY-ADELA I TOBIASZ

w zależności od tego który raport chcesz otrzymywać.
W razie jakichkolwiek pytań można się z nami skontaktować mailowo pod adresem raporty.kombonianie@gmail.com